Strona główna / Projekt edukacyjny - TEG Niedziela - 25 lutego 2018 Almy, Cezarego, Jarosława
Wystawa prac uczniów Informacje o zorganizowanym w szkole TEG na platformie Grupa Zagranica
Poszukiwanie produktów Sprawiedliwego Handlu
Loteria fantowa ,,POMOC DLA POTRZEBUJĄCYCH”
Apel podsumowujący projekt
Podsumowanie projektu
Poszukiwanie globalnych współzależności
Apel rozpoczynający Tydzień Edukacji Globalnej 2014
Lekcja wychowawcza w klasie czwartej „Smaczne, zdrowe, kolorowe”

Wystawa prac uczniów

W tym roku szkolnym w naszej szkole obchodziliśmy po raz pierwszy Tydzień Edukacji Globalnej.
W dniach 17-21 listopada uczestniczyliśmy w ciekawych lekcjach i apelach, odbywały się różne konkursy, oglądaliśmy ciekawe filmy. Do omówionych zagadnień mogliśmy powracać wielokrotnie, ponieważ na szkolnym korytarzu pojawiła się wystawa naszych prac: gazetek, albumów, informatorów, plakatów, ulotek, gier planszowych, haseł i sloganów reklamowych. Opracowane materiały przypomniały nam zasady właściwego odżywiania oraz pozwoliły zrozumieć, co oznaczają takie pojęcia, jak „Globalna Północ”, „Globalne Południe”, „Sprawiedliwy Handel” , „Milenijne Cele Rozwoju”.