Strona główna / Projekt edukacyjny 2013/2014 Sobota - 26 maja 2018 Eweliny, Jana, Pawła
Wyniki konkursu plastycznego Regulamin Konkursu „Wkład Marianny Orańskiej w rozwój naszego regionu” w ramach projektu „Poznajemy dziedzictwo kulturowe naszej ziemi kamienieckiej”
Kamieniec na starej fotografii - wystawa
Prelekcja w Archiwum
Rajd rowerowy
Konkurs na najlepszą prezentację multimedialną
Spotkanie z policjantem
Regulamin szkolnego konkursu na najlepsza prezentację multimedialna
Konkurs na ,,Strój kobiecy z XIX wieku”
Happening w ramach projektu edukacyjnego „Chronimy dziedzictwo kulturowe naszej ziemi kamienieckiej”.
Regulamin Konkursu Plastycznego ,,TU BYŁA MARIANNA”
Sprawozdanie z przebiegu Szkolnego Konkursu „Wkład Marianny Orańskiej w rozwój naszego regionu”
Projekt - plan działań

W ramach projektu ,,Chronimy dziedzictwo kulturowe naszej ziemi kamienieckiej” w dniu 19.05.2014 roku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny ,,Tu była Marianna”. Uczniowie przygotowali prace wykonane różnymi technikami plastycznymi i w różnym formacie. Jury  w składzie: przewodnicząca Teresa Gembara oraz członkowie: Małgorzata Buczko i Krystyna Kotra wyłoniło spośród wszystkich prac trzy miejsca.

I miejsce  uczennica z klasy VI - Julia Ptak

II  miejsce uczennice  z  klasy V:

Wiktoria Piątkiewicz i Sara Buczko,

III miejsce  - Wiktoriia Prochera.

Gratulujemy zwycięzcom!