Strona główna / Archiwum 2010/2011-2011/2012 Środa - 17 października 2018 Antonii, Ignacego, Wiktora
Narodowe Święto Niepodległości 2010 Podsumowanie pierwszego półrocza
Oczekiwanie na beatyfikację Jana Pawła II
Wycieczka do Książa
Dzień Ziemi 2011
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
91. Rocznica Urodzin Patrona Szkoły
Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2010/2011
Dziekuję Ci mamo
Pomoc dla dzieci z Bogatyni
Obchody Dnia Edukacji Narodowej
Szkolny Konkurs Poezji Religijnej
Uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów
Szkolny Konkurs Recytatorski \"Pegazik\"
Spotkanie z przedstawicielami Straży Ochrony Kolei
32. Rocznica Wyboru Karola Wojtyły na Papieża
Rozpoczęcie Roku Szkonego 2010/2011
Konkurs recytatorski \"Stąd nasz ród\"
Akcja „Pamiętajmy o tych, którzy odeszli”
Zabawa Karnawałowa 2011
Jasełka i spotkania wigilijne w klasach
Mikołajki w naszej szkole
Dzień Kobiet 2011
Pierwszy Dzień Wiosny
Konkurs \'\'Tu była Marianna Orańska
Rekolekcje Wielkopostne
6. Rocznica Śmierci Papieża Jana Pawła II
Udział w XIX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Powiatowy Konkurs Recytatorski PEGAZIK
Finał Wojewódzki XVI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

Święto Niepodległości 2010

Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna.

list Jana Pawła II z okazji 25. rocznicy 1. pielgrzymki do Ojczyzny

Dnia 10 listopada 2010 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji Święta Niepodległości. Klasa piąta pod nadzorem pani Aurelii Plejewskiej i pana Waldemara Wiei przygotowała przedstawienie o Dniu Niepodległości, które wszystkim się bardzo spodobało.
Dnia 11 listopada o godzinie 11.00 mszą świętą w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kamieńcu Ząbkowickim rozpoczęły się gminne obchody Święta Niepodległości. W uroczystościach tych uczestniczył poczet sztandarowy z naszej szkoły, w skład którego wchodzili Dominika Tomczuk, Kacper Stuglik i Katarzyna Złochowska. Opiekę nad pocztem sztandarowym sprawowała pani Alicja Walerian. W kościele nie zabrakło także pocztów sztandarowych z innych kamienieckich szkół, Ochotniczych Straży Pożarnych i Rady Gminy. Byli tam też przedstawiciele władz samorządowych naszej gminy z panem wójtem i przewodniczącym Rady Gminy na czele.
Po zakończonej mszy świętej poczty sztandarowe, wraz z przedstawicielami Rady Gminy oraz zaproszonymi goścmi i mieszkańcami udali się do Gminnego Centrum Kultury na uroczystą sesję, podczas której wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki podsumował swoją kadencję i podziękował wszystkim za współpracę na rzecz rozwoju naszej Małej Ojczyzny.

Dominika Tomczuk, członek Pocztu Sztandarowego