Strona główna / Archiwum 2010/2011-2011/2012 Niedziela - 16 grudnia 2018 Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Obchody Dnia Edukacji Narodowej Podsumowanie pierwszego półrocza
Oczekiwanie na beatyfikację Jana Pawła II
Wycieczka do Książa
Dzień Ziemi 2011
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
91. Rocznica Urodzin Patrona Szkoły
Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2010/2011
Dziekuję Ci mamo
Pomoc dla dzieci z Bogatyni
Szkolny Konkurs Poezji Religijnej
Uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów
Szkolny Konkurs Recytatorski \"Pegazik\"
Spotkanie z przedstawicielami Straży Ochrony Kolei
32. Rocznica Wyboru Karola Wojtyły na Papieża
Rozpoczęcie Roku Szkonego 2010/2011
Konkurs recytatorski \"Stąd nasz ród\"
Akcja „Pamiętajmy o tych, którzy odeszli”
Zabawa Karnawałowa 2011
Narodowe Święto Niepodległości 2010
Jasełka i spotkania wigilijne w klasach
Mikołajki w naszej szkole
Dzień Kobiet 2011
Pierwszy Dzień Wiosny
Konkurs \'\'Tu była Marianna Orańska
Rekolekcje Wielkopostne
6. Rocznica Śmierci Papieża Jana Pawła II
Udział w XIX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Powiatowy Konkurs Recytatorski PEGAZIK
Finał Wojewódzki XVI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

Obchody Dnia Edukacji Narodowej 2010

"Prawdziwy wychowawca uczestniczy więc w życiu młodzieży. Interesuje się jej problemami, stara się poznać jej zapatrywania, uczestniczy w jej życiu sportowym i kulturalnym, w jej rozmowach; jako dojrzały i odpowiedzialny przyjaciel wskazuje dobre cele i drogi do ich osiągnięcia[...]. W takim klimacie pedagogicznej obecności wychowawca nie jest uważany za przełożonego lecz za ojca, brata i przyjaciela".

Jan Paweł II, List Juvenum Patris, 31 styczeń, 1988r.

Dnia 13 października 2010 r. w naszej szkole, jak co roku, odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, potocznie zwanego Dniem Nauczyciela. Przewodnicząca szkoły, Paulina Przybylska w imieniu wszystkich uczniów przywitała dyrekcję i pracowników szkoły oraz zaproszonych gości. W krótkim wystąpieniu podziękowała za pracę, poświęcenie, serce i miłość oraz życzyła wszystkim pracownikom szkoły zdrowia, zadowolenia z pracy, spełnienia marzeń dotyczących życia osobistego i zawodowego. Odczytała również życzenia, które zostały przysłane do szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Do podziękowań i życzeń dołączyli się także rodzice, w imieniu których zastępca przewodniczącego Rady Rodziców, pani Katarzyna Kalbarczyk przedstawiła rolę pracowników naszej szkoły w tworzeniu przyjaznej atmosfery nauczania i wychowania oraz przekazała słodki upominek – tort.
Na okoliczność Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy drugiej i trzeciej pod opieką wychowawców, pani mgr Barbary Nowaczek i pani mgr Krystyn Kotry przygotowali program artystyczny oraz drobne upominki.
Wyrazem wdzięczności wszystkich uczniów były również symboliczne kwiatki, wręczone przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego obecnym i byłym pracownikom szkoły.