Strona główna / Archiwum 2008/2009 Środa - 19 grudnia 2018 Beniaminy, Dariusza, Gabrieli
Dzień Dziecka 2008 Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2008/2009
„WIOSNA PIOSENKI ŚPIEWA”.
Konkurs ortograficzny
Osiągnięcia sportowe
Dzień Matki
Cała Polska czyta dzieciom
Spektakl teatralny „Wyspa skarbów”
Spotkanie ze strażakami
Pierwsza pomoc
Uroczyste powitanie wiosny
Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009
Urodziny Jana Pawła II
Spotkaniez Biskupem
Nasza wycieczka
Szkolny Konkurs Recytatorski
Wycieczka do Szklarskiej Poręby
Spotkanie z policjantem
Rocznica Pontyfikatu
VII Konkurs Recytatorski \"Skąd nasz ród\"
VI Gminny Konkurs Recytatorski
Uczniowie naszej szkoły zdobyli tytuł Przyjaciela Ziemi.
III rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II – Patrona Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieńcu Ząbkowicki
BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWGO” .
DEBATA - bezpieczeństwo uczniów
Gminny Konkurs Recytatorski „Pegazik”
Zakończenie Roku Szkolnego 2007/2008
Obchody Dnia Ziemi 2008
„UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „O Złote Pióro Wójta Gminy Kamienieniec Ząbkowicki
Przedstawienie profilaktyczne \" Na ratunek\".
Konstytucja 3 Maja
Jan Paweł II - Wychowawca młodych \".
Pierwszy Dzień Wiosny
XI Festiwal Nauki
Wnioski do pracy dydaktycznej w II semestrze w roku szkolnym 2008/2009
Próbny alarm przeciwpożarowy.
\"Cała Polska czyta dzieciom\"
\'\'Cała Polska czyta dzieciom.\"
Galeria zdjęć 2008/2009
IV Rocznica śmierci Ojca Świetego Jana Pawła II
Przedstawienie profilaktyczne
Sprzatanie mogił opuszczonych
Wycieczka do Głuchołaz
Finał Wojewódzki XIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik
Cała Polska czyta dzieciom\"
Dzień Dziecka 2009
Konkurs \"Moje prawidłowe odżywianie\"
I miejsce w eliminacjach gminnych Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”
Szkolny Konkurs Recytatorski „Pegazik”,
Konstytucji 3 Maja.
Pasowanie uczniów klasy I
Jan Paweł II – naszym przewodnikiem”.
Jasełka 2008
Zestaw podręczników

Dzień Dziecka w naszej szkole przebiegał pod hasłem „Żyjmy zdrowo na sportowo”.
Był to dzień pełen niespodzianek i radości. Zapoczątkował go dyrektor szkoły Arkadiusz Albrecht składając uczniom gorące życzenia. Pierwszą z atrakcji był pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu Łukasza Bialika ucznia klasy IV i jego partnerki Marysi Siemieniecze Szkoły Podstawowej z Ziębic. Wszyscy z zachwytem przyglądali się młodym tancerzom. Kolejno dzieci próbowały swoich sił w karaoke i nawet im to nieźle szło. Oczywiście nie mogło odbyć się bez prezentowania swoich zdolności plastycznych w konkursie pod hasłem dnia oraz poczynań sportowych w myśl ogólnopolskiego hasła „Cała Polska biega”.Cześć dzieci przyjechała rowerami po to, aby po ciężkich zmaganiach na ścieżce rowerowej zakwalifikować się do otrzymania  paszportu na swój rower z rąk funkcjonariuszy Policji oraz sprawdzić się jako najlepszy „Cyklista”.
Było też coś dla miłośników dużych zwierząt, mianowicie sprowadziliśmy w tym dniu dwa koniki z Ośrodka Jeździeckiego „Gawra” z Sadlna. Jakaż to była frajda przejechać się na koniu pod okiem wielokrotnego mistrza Polski i finalisty Mistrzostw Europy i Świata w woltyżerce sportowej – Adama Susłowskiego i jego małżonki. Do tego typu rekracji byli również chętni przedszkolacy, którzy w tym dniu gościli w szkole na przedstawieniu przygotowanym dla nich przez pierwszaków.
Kolejną atrakcją nawet dość mokrą był pokaz umiejętności gaszenia ognia zaprezentowany przez O.S.P. z Kamieńca II
Z uwagi na fakt, że dzień miał być bardzo wyczerpujący ,nie zapomnieliśmy o zimnych napojach, kiełbaskach z grila, cieście i słodyczach.
Radość dzieci dopełniły bardzo ciekawe nagrody pozyskane w części przez Radę Rodziców, jak również zakupione za pieniądze otrzymane z Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Dzięki ogromnemu sercu zaprzyjaźnionych sponsorów i ludzi dobrej woli Dzień Dziecka w szkole można uznać za bardzo udany.
Organizatorzy:

dyrektor szkoły :Arkadiusz Albrecht