Strona główna / Archiwum 2008/2009 Poniedziałek - 10 grudnia 2018 Danieli, Bohdana, Julii
Zakończenie Roku Szkolnego 2007/2008 Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2008/2009
„WIOSNA PIOSENKI ŚPIEWA”.
Konkurs ortograficzny
Osiągnięcia sportowe
Dzień Matki
Cała Polska czyta dzieciom
Spektakl teatralny „Wyspa skarbów”
Spotkanie ze strażakami
Pierwsza pomoc
Uroczyste powitanie wiosny
Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009
Urodziny Jana Pawła II
Spotkaniez Biskupem
Nasza wycieczka
Szkolny Konkurs Recytatorski
Wycieczka do Szklarskiej Poręby
Spotkanie z policjantem
Rocznica Pontyfikatu
VII Konkurs Recytatorski \"Skąd nasz ród\"
VI Gminny Konkurs Recytatorski
Uczniowie naszej szkoły zdobyli tytuł Przyjaciela Ziemi.
III rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II – Patrona Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieńcu Ząbkowicki
BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWGO” .
DEBATA - bezpieczeństwo uczniów
Gminny Konkurs Recytatorski „Pegazik”
Dzień Dziecka 2008
Obchody Dnia Ziemi 2008
„UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „O Złote Pióro Wójta Gminy Kamienieniec Ząbkowicki
Przedstawienie profilaktyczne \" Na ratunek\".
Konstytucja 3 Maja
Jan Paweł II - Wychowawca młodych \".
Pierwszy Dzień Wiosny
XI Festiwal Nauki
Wnioski do pracy dydaktycznej w II semestrze w roku szkolnym 2008/2009
Próbny alarm przeciwpożarowy.
\"Cała Polska czyta dzieciom\"
\'\'Cała Polska czyta dzieciom.\"
Galeria zdjęć 2008/2009
IV Rocznica śmierci Ojca Świetego Jana Pawła II
Przedstawienie profilaktyczne
Sprzatanie mogił opuszczonych
Wycieczka do Głuchołaz
Finał Wojewódzki XIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik
Cała Polska czyta dzieciom\"
Dzień Dziecka 2009
Konkurs \"Moje prawidłowe odżywianie\"
I miejsce w eliminacjach gminnych Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”
Szkolny Konkurs Recytatorski „Pegazik”,
Konstytucji 3 Maja.
Pasowanie uczniów klasy I
Jan Paweł II – naszym przewodnikiem”.
Jasełka 2008
Zestaw podręczników
Uroczystości związane z  zakończeniem roku szkolnego 2007/2008 rozpoczęły się Mszą świętą, którą odprawił ksiądz proboszcz Wojciech Jasiński. W Eucharystii uczestniczyli uczniowie  wraz z rodzicami,  dyrektorzy Zespołu Szkół nr 2  – Arkadiusz Albrecht i  Elżbieta Nasiłowska, siostry zakonne, nauczyciele i  radni  gminy Kamieniec Ząbk. – Anna Wytoszyńska i Maria Nastała.
Druga część uroczystości odbyła się w sali gimnastycznej.  Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Arkadiusz Albrecht powitał wszystkich zaproszonych gości:  radnych gminy, członków  Rady Rodziców, księdza proboszcza Wojciecha Jasińskiego, dyrektorów i nauczycieli tworzących historię szkoły, uczniów, rodziców i  wszystkich pracowników.
Podczas apelu przewodniczący Rady Rodziców Stanisław Złochowski,  dyrektor szkoły Arkadiusz Albrecht i wychowawcy poszczególnych klas wręczyli nagrody  uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Dyrektor  wręczył również nagrody specjalne dla najlepszych uczniów z poszczególnych klas, najlepszego absolwenta szkoły Aleksandry Kasprzyk oraz najlepszego sportowca roku szkolnego 2007/2008 Jakuba Chmielewskiego, ucznia klasy VI. Rodzice wyróżnionych dzieci otrzymali od dyrektora szkoły listy gratulacyjne. Nagrodzeni zostali  również uczniowie, którzy mieli wzorową frekwencję. Zakończenie roku szkolnego 2007/2008 było też okazją do złożenia podziękowań wszystkim sponsorom za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną  szkole.
Po uroczystym ślubowaniu szóstoklasiści przedstawili oryginalny i wzruszający program artystyczny, który był podziękowaniem dla wszystkich pracowników szkoły za dar najpiękniejszy, za wiedzę i serce. Do życzeń dołączyli się również rodzice uczniów klasy VI. W ich imieniu zabrała głos pani Katarzyna Chmielewska, która  podziękowała wszystkim dyrektorom kierującym szkołą, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły za trud kształcenia i wychowania, za przekazanie wartości niezbędnych  w dalszym życiu, za opiekę i ciepło, jakiego doświadczyły dzieci. Rodzice wręczyli kwiaty  dyrektorowi  szkoły   i  wychowawcom:  Zdzisławie Wróbel i  Barbarze  Nowaczek, następnie zaprosili wszystkich gości na słodki poczęstunek.