Strona główna / Archiwum 2009/2010 Czwartek - 16 sierpnia 2018 Joachima, Nory, Stefana
Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2009/2010 Obchody 5. rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II
I Miejsce w Wojewódzkim Konkursie Bezpieczeństwa „Uczę się bezpiecznie żyć”
III miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze\"
Konkurs Wiedzy Religijnej
Mikołajki w naszej szkole
Wielkie Sprzątanie
Szkolny Konkurs Matematyczny
Ślubowanie I klasy 2009
Jasełka 2009
Pasowanie na Przedszkolaka
Wyróżnienie w Finale Dolnośląskim XIV Konkursu Recytatorskiego
Dzień Kobiet 2010
Konkurs Recytatorski kl. I - III
Święto Niepodległości 2009
Szkolne Zawody Sportowe
Międzyszkolne Zawody Sportowe
Akcja „GÓRA GROSZA 2009”
Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2009/2010
Gdzie jesteś św. Mikołaju?
Obchody Święta Narodowego 3 Maja
VIII Gminny Konkurs Recytatorski „Stąd nasz ród”
Powiatowy XIV Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej 2009
Gminne Zawody Sportowe w Złotym Stoku
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej 2009
Etap wojewódzki „ Jestem bezpieczny w domu ,w szkole i na drodze”
Obchody Dnia Edukacji Narodowej
Szkolne zawody w tenisa stołowego
Apel z okazji Dnia Papieskiego
31. Rocznica Wyboru Karola Wojtyły na Papieża
Dzień Babci i Dzień Dziadka 2010
Radosna Szkoła
Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2009/2010
Powitanie Wiosny
Półfinał Konkursu Bezpieczeństwa „Uczę się bezpiecznie żyć” Subregionu Wałbrzych
Podsumowanie pierwszego półrocza
Dzień Ziemi 2010
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
Prezentacja naszej szkoły w „Gościu Niedzielnym”
Obchody 90. rocznicy urodzin Patrona szkoły
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VI
Wycieczka turystyczno - krajoznawcza
Szkolny Konkurs Przyrodniczy
Wycieczka do Częstochowy

Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2009/2010

„Piękne (..) i wielkiej doniosłości jest powołanie tych wszystkich, którzy pomagając rodzicom w wypełnianiu ich obowiązku i zastępując społeczność ludzką, podejmują w szkołach zadania wychowawcze; powołanie to wymaga szczególnych przymiotów umysłu i serca, jak najstaranniejszego przygotowania i ciągłej gotowości do odnowy i dostosowania”.

„Deklaracja o wychowaniu Chrześcijańskim” - dokument Soboru Watykańskiego Drugiego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2009/2010 rozpoczęła się Mszą świętą, którą odprawił ksiądz proboszcz Wojciech Jasiński. Druga część uroczystości - z udziałem zaproszonych gości, uczniów, rodziców i pracowników szkoły - odbyła się w sali gimnastycznej. Podczas apelu przewodnicząca Rady Rodziców Pani Joanna Ben Amara, dyrektor szkoły Pan Arkadiusz Albrecht i wychowawcy poszczególnych klas wręczyli nagrody uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Dyrektor szkoły wręczył również nagrody specjalne dla najlepszych uczniów z poszczególnych klas, najlepszej absolwentki szkoły Aleksandry Sopuch oraz najlepszego sportowca roku szkolnego 2009/2010, Pawła Strutyńskiego. Rodzice wyróżnionych dzieci otrzymali od dyrektora szkoły listy gratulacyjne. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy mieli wzorową frekwencję. Bardzo wzruszającą częścią uroczystości było ślubowanie szóstoklasistów, po którym podziękowania dla wszystkich pracowników szkoły złożyli w imieniu uczniów przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i w imieniu rodziców przewodnicząca Rady Rodziców Pani Joanna Ben Amara. Zakończenie roku szkolnego 2009/2010 było też okazją do złożenia szczególnych podziękowań tym nauczycielom, z którymi nie spotkamy się w przyszłym roku szkolnym: Pani mgr Zdzisławie Wróbel, która odchodzi na emeryturę i siostrze zakonnej mgr Monice Głąb, która przechodzi do innej parafii. Ostatnią częścią uroczystości był występ szóstoklasistów, po którym zostali oni pożegnani przez uczniów z klasy piątej kwiatami i wzruszającymi życzeniami.