Strona główna / Archiwum 2009/2010 Poniedziałek - 10 grudnia 2018 Danieli, Bohdana, Julii
I Miejsce w Wojewódzkim Konkursie Bezpieczeństwa „Uczę się bezpiecznie żyć” Obchody 5. rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II
III miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze\"
Konkurs Wiedzy Religijnej
Mikołajki w naszej szkole
Wielkie Sprzątanie
Szkolny Konkurs Matematyczny
Ślubowanie I klasy 2009
Jasełka 2009
Pasowanie na Przedszkolaka
Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2009/2010
Wyróżnienie w Finale Dolnośląskim XIV Konkursu Recytatorskiego
Dzień Kobiet 2010
Konkurs Recytatorski kl. I - III
Święto Niepodległości 2009
Szkolne Zawody Sportowe
Międzyszkolne Zawody Sportowe
Akcja „GÓRA GROSZA 2009”
Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2009/2010
Gdzie jesteś św. Mikołaju?
Obchody Święta Narodowego 3 Maja
VIII Gminny Konkurs Recytatorski „Stąd nasz ród”
Powiatowy XIV Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej 2009
Gminne Zawody Sportowe w Złotym Stoku
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej 2009
Etap wojewódzki „ Jestem bezpieczny w domu ,w szkole i na drodze”
Obchody Dnia Edukacji Narodowej
Szkolne zawody w tenisa stołowego
Apel z okazji Dnia Papieskiego
31. Rocznica Wyboru Karola Wojtyły na Papieża
Dzień Babci i Dzień Dziadka 2010
Radosna Szkoła
Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2009/2010
Powitanie Wiosny
Półfinał Konkursu Bezpieczeństwa „Uczę się bezpiecznie żyć” Subregionu Wałbrzych
Podsumowanie pierwszego półrocza
Dzień Ziemi 2010
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
Prezentacja naszej szkoły w „Gościu Niedzielnym”
Obchody 90. rocznicy urodzin Patrona szkoły
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VI
Wycieczka turystyczno - krajoznawcza
Szkolny Konkurs Przyrodniczy
Wycieczka do Częstochowy

I Miejsce w Wojewódzkim Konkursie Bezpieczeństwa „Uczę się bezpiecznie żyć”

17 maja 2010 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w finale Dolnośląskiego Konkursu Bezpieczeństwa Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Nysa „Uczę się bezpiecznie żyć”, który odbył się na Uniwersytecie Wrocławskim. Honorowy Patronat nad konkursem sprawowali: Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jerzy Miller, Minister Edukacji Narodowej Katarzyna Hall, Minister Zdrowia Ewa Kopacz, w imieniu Ministra Obrony Narodowej Jerzy Panas, Marszałek Województwa Dolnośląskiego Marek Łapiński, Prezydium Euroregionu Nysa. Finał konkursu przebiegał na bardzo wysokim poziomie. Nasi reprezentanci: Aleksandra Sopuch, Paulina Złochowska i Kacper Stuglik zajęli I miejsce w kategorii klas IV-VI. Szkoła otrzymała puchar Ministra Edukacji Narodowej, zaś opiekun zespołu pani Wioletta Fleszar otrzymała od Marszałka Województwa Dolnośląskiego, pana Marka Łapińskiego statuetkę „Mistrz Dolnego Śląska w Edukacji dla Bezpieczeństwa 2010”. Każdy z finalistów oprócz cennych medali otrzymał rower górski, a szkoła kino domowe, fantoma i apteczkę pierwszej pomocy.
Miłym zaskoczeniem były osobiste gratulacje złożone na ręce pedagoga szkolnego od Mariana Stebelskiego, autora wielu podręczników o tematyce pierwszej pomocy.
W kategorii klas I – III nasi reprezentanci: Milena Chmielewska, Kamila Przybylska i Paweł Szkrabko zajęli w województwie miejsce VIII, co również jest dużym sukcesem, biorąc pod uwagę fakt, że do konkursu w tym roku przystąpiło łącznie 400 szkół (szkoły podstawowe i gimnazja).