Strona główna / Archiwum 2009/2010 Czwartek - 18 października 2018 Hanny, Klementyny, Łukasza
VIII Gminny Konkurs Recytatorski „Stąd nasz ród” Obchody 5. rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II
I Miejsce w Wojewódzkim Konkursie Bezpieczeństwa „Uczę się bezpiecznie żyć”
III miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze\"
Konkurs Wiedzy Religijnej
Mikołajki w naszej szkole
Wielkie Sprzątanie
Szkolny Konkurs Matematyczny
Ślubowanie I klasy 2009
Jasełka 2009
Pasowanie na Przedszkolaka
Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2009/2010
Wyróżnienie w Finale Dolnośląskim XIV Konkursu Recytatorskiego
Dzień Kobiet 2010
Konkurs Recytatorski kl. I - III
Święto Niepodległości 2009
Szkolne Zawody Sportowe
Międzyszkolne Zawody Sportowe
Akcja „GÓRA GROSZA 2009”
Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2009/2010
Gdzie jesteś św. Mikołaju?
Obchody Święta Narodowego 3 Maja
Powiatowy XIV Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej 2009
Gminne Zawody Sportowe w Złotym Stoku
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej 2009
Etap wojewódzki „ Jestem bezpieczny w domu ,w szkole i na drodze”
Obchody Dnia Edukacji Narodowej
Szkolne zawody w tenisa stołowego
Apel z okazji Dnia Papieskiego
31. Rocznica Wyboru Karola Wojtyły na Papieża
Dzień Babci i Dzień Dziadka 2010
Radosna Szkoła
Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2009/2010
Powitanie Wiosny
Półfinał Konkursu Bezpieczeństwa „Uczę się bezpiecznie żyć” Subregionu Wałbrzych
Podsumowanie pierwszego półrocza
Dzień Ziemi 2010
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
Prezentacja naszej szkoły w „Gościu Niedzielnym”
Obchody 90. rocznicy urodzin Patrona szkoły
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VI
Wycieczka turystyczno - krajoznawcza
Szkolny Konkurs Przyrodniczy
Wycieczka do Częstochowy

VIII Gminny Konkurs Recytatorski „Stąd nasz ród”

Dnia 22.04.2010r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. B. Chrobrego w Kamieńcu Ząbkowickim odbył się VIII Gminny Konkurs Recytatorski „Stąd nasz ród”, w którym wzięli udział uczniowie klas trzecich z naszej gminy. Patronat nad konkursem objął Przewodniczący Rady Gminy w Kamieńcu Ząbkowickim, Pan Dominik Krekora. Naszą szkołę reprezentowały: Milena Chmielewska, Kamila Przybylska i Agata Słabicka, które przygotowały się do konkursu pod opieką swojej wychowawczyni, Pani Krystyny Śleziak. Uczestnicy konkursu recytowali między innymi wiersze Pani Felicji Wołyńskiej – emerytowanej nauczycielki języka polskiego. Dobór tekstów i poziom wszystkich recytacji był niezwykle wysoki.
Jury w składzie: dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Pani Jolanta Kużdżał oraz Pani Małgorzata Wilk i Pani Halina Harasymowicz, miało bardzo trudne zadanie. Ostatecznie tegorocznym najlepszym recytatorem okazała się uczennica naszej szkoły – Milena Chmielewska, która zaprezentowała utwór pt. „Zwierzęta na estradzie” autorstwa Pani Felicji Wołyńskiej. Naszej szkole przypadło jeszcze wyróżnienie, które jury przyznało Kamili Przybylskiej. Drugie miejsce zajęła uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. B. Chrobrego, Iga Kupisz, za recytację wiersza Pani Felicji Wołyńskiej pt. „Dziewięćset lat Kamieńca”, Trzecie miejsce zajęła również uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. B. Chrobrego, która wykonała wiersz Pani Felicji Wołyńskiej pt. „Kocia elegancja”.
Uczestnicy konkursu kierują wielkie słowa wdzięczności i podziękowania do Pani Bożeny Gliny – nauczycielki kształcenia zintegrowanego ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. B. Chrobrego za bardzo profesjonalne zorganizowanie konkursu oraz czuwanie nad jego właściwym przebiegiem.