Strona główna / Archiwum 2009/2010 Wtorek - 17 lipca 2018 Aleksego, Bogdana, Martyny
Dzień Kobiet 2010 Obchody 5. rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II
I Miejsce w Wojewódzkim Konkursie Bezpieczeństwa „Uczę się bezpiecznie żyć”
III miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze\"
Konkurs Wiedzy Religijnej
Mikołajki w naszej szkole
Wielkie Sprzątanie
Szkolny Konkurs Matematyczny
Ślubowanie I klasy 2009
Jasełka 2009
Pasowanie na Przedszkolaka
Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2009/2010
Wyróżnienie w Finale Dolnośląskim XIV Konkursu Recytatorskiego
Konkurs Recytatorski kl. I - III
Święto Niepodległości 2009
Szkolne Zawody Sportowe
Międzyszkolne Zawody Sportowe
Akcja „GÓRA GROSZA 2009”
Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2009/2010
Gdzie jesteś św. Mikołaju?
Obchody Święta Narodowego 3 Maja
VIII Gminny Konkurs Recytatorski „Stąd nasz ród”
Powiatowy XIV Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej 2009
Gminne Zawody Sportowe w Złotym Stoku
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej 2009
Etap wojewódzki „ Jestem bezpieczny w domu ,w szkole i na drodze”
Obchody Dnia Edukacji Narodowej
Szkolne zawody w tenisa stołowego
Apel z okazji Dnia Papieskiego
31. Rocznica Wyboru Karola Wojtyły na Papieża
Dzień Babci i Dzień Dziadka 2010
Radosna Szkoła
Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2009/2010
Powitanie Wiosny
Półfinał Konkursu Bezpieczeństwa „Uczę się bezpiecznie żyć” Subregionu Wałbrzych
Podsumowanie pierwszego półrocza
Dzień Ziemi 2010
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
Prezentacja naszej szkoły w „Gościu Niedzielnym”
Obchody 90. rocznicy urodzin Patrona szkoły
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VI
Wycieczka turystyczno - krajoznawcza
Szkolny Konkurs Przyrodniczy
Wycieczka do Częstochowy
Dzień Kobiet 2010

„ […] Dziękujemy ci, kobieto - matko, która w swym łonie nosisz istotę ludzką w radości i trudzie jedynego doświadczenia, które sprawia, że stajesz się Bożym uśmiechem dla przychodzącego na świat dziecka, przewodniczką dla jego pierwszych kroków, oparciem w okresie dorastania i punktem odniesienia na dalszej drodze życia. [...] Dziękujemy ci, kobieto - córko i kobieto - siostro, która wnosisz w dom rodzinny, a następnie w całe życie społeczne bogactwo twej wrażliwości, intuicji, ofiarności i stałości. [...] Dziękujemy ci, kobieto pracująca zawodowo, zaangażowana we wszystkich dziedzinach życia społecznego, gospodarczego, kulturalnego, artystycznego, politycznego, za niezastąpiony wkład, jaki wnosisz w kształtowanie kultury zdolnej połączyć rozum i uczucie, w życie zawsze otwarte na zmysł „tajemnicy”, w budowanie bardziej ludzkich struktur ekonomicznych i politycznych. [...] Dziękujemy ci, kobieto, za to, że jesteś kobietą! Zdolnością postrzegania cechującą twą kobiecość wzbogacasz właściwe zrozumienie świata i dajesz wkład w pełną prawdę o związkach między ludźmi. [...]"

Z „Listu  do kobiet” Jana Pawła II, który został ogłoszony 10 lipca 1995 roku,

w związku z IV międzynarodową konferencją ONZ na temat kobiet,

która odbyła się we wrześniu 1995 w Pekinie.

Dzień Kobiet to święto obchodzone 8 marca jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet. W naszej szkole również pamiętaliśmy o tym święcie. Chłopcy z klasy VI i V pod kierunkiem Pana Przemysława Karkowskiego, Pana Piotra Misia i Pani Alicji Walerian przygotowali wspaniałe życzenia dla wszystkich Pań pracujących w szkole oraz dla swoich koleżanek. Do uczniowskich „recytowanych”, „śpiewanych” i „zagranych na keyboardzie” życzeń dołączyli się Pan dyrektor, rodzice i wszyscy Panowie pracujący w szkole, przekazując na ręce Pań wspaniały tort w kształcie książki. W klasach na dziewczynki czekały w tym dniu upominki przygotowane przez chłopców, dzięki czemu Dzień Kobiet upłynął w bardzo przyjemnej atmosferze.