Strona główna / Archiwum 2009/2010 Sobota - 22 wrzesńia 2018 Maury, Milany, Tomasza
Obchody Dnia Edukacji Narodowej Obchody 5. rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II
I Miejsce w Wojewódzkim Konkursie Bezpieczeństwa „Uczę się bezpiecznie żyć”
III miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze\"
Konkurs Wiedzy Religijnej
Mikołajki w naszej szkole
Wielkie Sprzątanie
Szkolny Konkurs Matematyczny
Ślubowanie I klasy 2009
Jasełka 2009
Pasowanie na Przedszkolaka
Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2009/2010
Wyróżnienie w Finale Dolnośląskim XIV Konkursu Recytatorskiego
Dzień Kobiet 2010
Konkurs Recytatorski kl. I - III
Święto Niepodległości 2009
Szkolne Zawody Sportowe
Międzyszkolne Zawody Sportowe
Akcja „GÓRA GROSZA 2009”
Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2009/2010
Gdzie jesteś św. Mikołaju?
Obchody Święta Narodowego 3 Maja
VIII Gminny Konkurs Recytatorski „Stąd nasz ród”
Powiatowy XIV Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej 2009
Gminne Zawody Sportowe w Złotym Stoku
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej 2009
Etap wojewódzki „ Jestem bezpieczny w domu ,w szkole i na drodze”
Szkolne zawody w tenisa stołowego
Apel z okazji Dnia Papieskiego
31. Rocznica Wyboru Karola Wojtyły na Papieża
Dzień Babci i Dzień Dziadka 2010
Radosna Szkoła
Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2009/2010
Powitanie Wiosny
Półfinał Konkursu Bezpieczeństwa „Uczę się bezpiecznie żyć” Subregionu Wałbrzych
Podsumowanie pierwszego półrocza
Dzień Ziemi 2010
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
Prezentacja naszej szkoły w „Gościu Niedzielnym”
Obchody 90. rocznicy urodzin Patrona szkoły
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VI
Wycieczka turystyczno - krajoznawcza
Szkolny Konkurs Przyrodniczy
Wycieczka do Częstochowy

Obchody Dnia Edukacji Narodowej 2009

"Zwracam się również do was, drodzy nauczyciele i wychowawcy. Podjęliście się wielkiego zadania przekazywania wiedzy i wychowania powierzonych wam dzieci i młodzieży. Stoicie przed trudnym i poważnym wezwaniem. Młodzi was potrzebują. Oni poszukują wzorców, które byłyby dla nich punktem odniesienia. Oczekują odpowiedzi na wiele zasadniczych pytań, jakie nurtują ich umysły i serca, a nade wszystko domagają się od was przykładu życia. Trzeba, abyście byli dla nich przyjaciółmi, wiernymi towarzyszami i sprzymierzeńcami w młodzieńczej walce. Pomagajcie im budować fundamenty pod ich przyszłe życie."

Jan Paweł II – Łowicz,14.06.1999 r.

Dnia 14 października 2009 r. w naszej szkole, jak co roku, odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, potocznie zwanego Dniem Nauczyciela. Przewodnicząca szkoły, Aleksandra Sopuch w imieniu wszystkich uczniów przywitała dyrekcję i pracowników szkoły oraz zaproszonych gości. W krótkim wystąpieniu przypomniała historię powołania Komisji Edukacji Narodowej, podziękowała za pracę, poświęcenie, serce i miłość oraz życzyła wszystkim pracownikom szkoły zdrowia, zadowolenia z pracy, spełnienia marzeń dotyczących życia osobistego i zawodowego. Do podziękowań i życzeń dołączyli się również rodzice, w imieniu których przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Joanna Ben Amara przedstawiła rolę pracowników naszej szkoły w tworzeniu przyjaznej atmosfery nauczania i wychowania oraz przekazała słodki upominek – tort.
Na okoliczność Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy trzeciej pod opieką wychowawcy, Pani Elżbiety Śleziak przygotowali wzruszający program artystyczny oraz drobne upominki.
Wyrazem wdzięczności wszystkich uczniów były również symboliczne kwiatki, wręczone obecnym i byłym pracownikom szkoły, pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu ucznia klasy szóstej, Łukasza Bialika i jego klubowej partnerki, Marii Siemieniec, koncert ucznia klasy czwartej Kacpra Stuglika na keyboardzie oraz piosenka w wykonaniu uczennicy klasy szóstej, Magdy Gędźby.