Strona główna / Wydarzenia 2015/2016 / Dzień Patrona Szkoły Piątek - 17 sierpnia 2018 Anity, Elizy, Mirona
Uroczysta Eucharystia i apel IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
Regulamin szkolnego konkursu plastycznego
Regulamin konkursu na prezentację multimedialną „Biografia Jana Pawła II”

Dzień Patrona Szkoły

W dniu 13.04.2016 r., pomiędzy dwiema ważnymi wydarzeniami związanymi z Ojcem Świętym Janem Pawłem II (2 kwietnia przeżywaliśmy 11 rocznicę jego śmierci; 27 kwietnia to druga  rocznica jego kanonizacji), odbył się w naszej szkole Dzień Patrona. Rozpoczęła go uroczysta Eucharystia w kaplicy p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej, której przewodniczył ks. Dziekan Wojciech Dąbrowski. Następnie na sali gimnastycznej odbył się apel, na którym uczniowie z klasy 5, pod kierunkiem pani Dagmary Szymczak i siostry Katarzyny Fabickiej,  w montażu słowno – muzycznym przypomnieli nam postać Jana Pawła II, jako Papieża Rodziny.
Po przedstawieniu dyrektor szkoły pan Arkadiusz Albrecht wręczył dyplomy uczniom, którzy brali udział w różnego rodzaju konkursach zorganizowanych dla uczczenia Jana Pawła II.
Punktem kulminacyjnym obchodów Dnia Patrona Szkoły był Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II, który już  po raz czwarty odbył się w naszej szkole.