Strona główna / Archiwum 2008/2009 Sobota - 16 grudnia 2017 Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2008/2009 „WIOSNA PIOSENKI ŚPIEWA”.
Konkurs ortograficzny
Osiągnięcia sportowe
Dzień Matki
Cała Polska czyta dzieciom
Spektakl teatralny „Wyspa skarbów”
Spotkanie ze strażakami
Pierwsza pomoc
Uroczyste powitanie wiosny
Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009
Urodziny Jana Pawła II
Spotkaniez Biskupem
Nasza wycieczka
Szkolny Konkurs Recytatorski
Wycieczka do Szklarskiej Poręby
Spotkanie z policjantem
Rocznica Pontyfikatu
VII Konkurs Recytatorski \"Skąd nasz ród\"
VI Gminny Konkurs Recytatorski
Uczniowie naszej szkoły zdobyli tytuł Przyjaciela Ziemi.
III rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II – Patrona Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieńcu Ząbkowicki
BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWGO” .
DEBATA - bezpieczeństwo uczniów
Gminny Konkurs Recytatorski „Pegazik”
Dzień Dziecka 2008
Zakończenie Roku Szkolnego 2007/2008
Obchody Dnia Ziemi 2008
„UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „O Złote Pióro Wójta Gminy Kamienieniec Ząbkowicki
Przedstawienie profilaktyczne \" Na ratunek\".
Konstytucja 3 Maja
Jan Paweł II - Wychowawca młodych \".
Pierwszy Dzień Wiosny
XI Festiwal Nauki
Wnioski do pracy dydaktycznej w II semestrze w roku szkolnym 2008/2009
Próbny alarm przeciwpożarowy.
\"Cała Polska czyta dzieciom\"
\'\'Cała Polska czyta dzieciom.\"
Galeria zdjęć 2008/2009
IV Rocznica śmierci Ojca Świetego Jana Pawła II
Przedstawienie profilaktyczne
Sprzatanie mogił opuszczonych
Wycieczka do Głuchołaz
Finał Wojewódzki XIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik
Cała Polska czyta dzieciom\"
Dzień Dziecka 2009
Konkurs \"Moje prawidłowe odżywianie\"
I miejsce w eliminacjach gminnych Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”
Szkolny Konkurs Recytatorski „Pegazik”,
Konstytucji 3 Maja.
Pasowanie uczniów klasy I
Jan Paweł II – naszym przewodnikiem”.
Jasełka 2008
Zestaw podręczników

Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2008/2009

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2008/2009 rozpoczęła się Mszą świętą, którą odprawił ksiądz proboszcz Wojciech Jasiński.
Druga część uroczystości odbyła się w sali gimnastycznej. Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Pan Arkadiusz Albrecht powitał wszystkich zaproszonych gości: pełnomocnika wójta ds. oświaty Panią Irenę Stygę, radnych gminy, członków Rady Rodziców, księdza proboszcza Wojciecha Jasińskiego, sołtysów, emerytowanych nauczycieli, sponsorów oraz uczniów, rodziców i wszystkich pracowników.
Podczas apelu przewodniczący Rady Rodziców Pan Stanisław Złochowski, dyrektor szkoły Pan Arkadiusz Albrecht i wychowawcy poszczególnych klas wręczyli nagrody uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Dyrektor szkoły wręczył również nagrody specjalne dla najlepszych uczniów z poszczególnych klas, najlepszych absolwentów szkoły Pauli Wasyluk i Aleksandry Chojnackiej oraz najlepszego sportowca roku szkolnego 2008/2009, Oskara Mijała. Rodzice wyróżnionych dzieci otrzymali od dyrektora szkoły listy gratulacyjne. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy mieli wzorową frekwencję. Bardzo wzruszającą częścią uroczystości było ślubowanie szóstoklasistów, po którym podziękowania dla wszystkich pracowników szkoły złożyli w imieniu uczniów przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i w imieniu rodziców Przewodniczący Rady Rodziców Pan Stanisław Złochowski. Zakończenie roku szkolnego 2008/2009 było też okazją do złożenia szczególnych podziękowań tym nauczycielom, z którymi nie spotkamy się w przyszłym roku szkolnym: Pani mgr Joannie Grzesik, która odchodzi na emeryturę i siostrze zakonnej mgr Bożenie Nowakowskiej, która podjęła się trudu misji na Ukrainie. Ostatnią częścią uroczystości był występ szóstoklasistów, po którym zostali oni pożegnani przez uczniów z klasy piątej słodkimi upominkami i wzruszającymi życzeniami.